TERAS PENGUCAPAN AWAM

Public Speaking
Public Speaking
Prof. Madya Dr. Khairunneezam Mohd Nor
neezam@usim.edu.my
Pidato Bahasa Melayu
Pidato Bahasa Melayu
Muhamad Zaki Mustafa
zaki@usim.edu.my
Al-Khitabah Al-Arabiyyah
Al-Khitabah Al-Arabiyyah
Saifullah Mohamad
saifulmumtaz3@gmail.com
Debat Bahasa Melayu
Debat Bahasa Melayu
Mohd Zaini Othman
zainiothman@usim.edu.my
Al-Munazarah Al-Arabiyyah
Al-Munazarah Al-Arabiyyah
Dr. Abdul Rahman Ibrahim Suleiman Islieh
abdelrahman@usim.edu.my

TERAS DAYA USAHA & INOVASI

Kemahiran Fotografi
Kemahiran Fotografi
Nor Azam Tasrep
dkenousim21@gmail.com
Pembangunan Laman Maya
Pembangunan Laman Maya
Mohd Sahlan Nek Arifin
msahlan.arifin@usim.edu.my
Media Kreatif
Media Kreatif
Norazhar Zainal Abidin
norazhar@usim.edu.my

TERAS KEBUDAYAAN

Seni Khat Arab
Seni Khat Arab
Mohd Zaki Ahmad
zakiahmad@kuis.edu.my
Seni Lukis
Seni Lukis
Jumaat Hassan
freakyfriday87@gmail.com
Nasyid
Nasyid
Mohd Huzaimi Mohd Zaini
huzaimi77@gmail.com

TERAS KHIDMAT KOMUNITI

Pengurusan Masjid

Zuhaimi Hj. Abdul Rahim
zuhaimi@upm.edu.my
Muhammad Nur Fathi bin Mohd @ Mohamad
fathi@usim.edu.my
Mohamad Fadzil Mohamad
mfadzilmohamad01@gmail.com

Transformasi Perlindungan Kanak-kanak, Wanita dan Warga Tua

Dr. Abidah Abdul Ghafar
abidah@usim.edu.my

Hafiz Mujtama’i

Dr. Zainora Daud
zainora@usim.edu.my
Mohamad Redha Mohamad
mohamadredha@kuis.edu.my