TERAS KEUSAHAWANAN

AGROSIS USAHAWAN TANI

Yusri Bin Shamsudin
Yusri Bin Shamsudinyusri@usim.edu.my
Siti Noridayu Binti Abd Nasir
Siti Noridayu Binti Abd Nasirnoridayu87_nasir@yahoo.com

TERAS KESUKARELAWANAN

PASUKAN LATIHAN PEGAWAI SIMPANAN (PALAPES)

Lt. Nazratun Nadiah Binti Sa'don
Lt. Nazratun Nadiah Binti Sa'donnazratunnadiah123@gmail.com
Sjn Md Kharrul bin Daud
Sjn Md Kharrul bin Daudmkpalapesusim@gmail.com
Kpl Anuar bin Kamal
Kpl Anuar bin Kamalmkpalapes@usim.edu.my
Lt. Nurul Badriyah Binti Yusoff
Lt. Nurul Badriyah Binti Yusoffbadriyah.yusoff@usim.edu.my
Sjn Mohd Hafez Mat Saat
Sjn Mohd Hafez Mat Saatmkpalapes@usim.edu.my
Bdr Muhammad Fahmi bin Daud
Bdr Muhammad Fahmi bin Daudmkpalapes@usim.edu.my
Lt M Nur Amera Shahirah Binti Mohamed Zarini
Lt M Nur Amera Shahirah Binti Mohamed Zariniamerashahirah17@raudah.usim.edu.my
Sjn Ku Mohd Ridzuan Ku Bahari
Sjn Ku Mohd Ridzuan Ku Baharimkpalapesusim@gmail.com
Kpl Ragunathan A/l Sanmugam
Kpl Ragunathan A/l Sanmugammkpalapes@gmail.com

KOR SUKARELAWAN POLIS SISWA/SISWI (KOR SUKSIS)

Asp Sharifah Noorula`Ain Bt Syed Salim
Asp Sharifah Noorula`Ain Bt Syed Salimsuksis@usim.edu.my
Sjn Mohd Shaiful Fairus Bin Mohamad
Sjn Mohd Shaiful Fairus Bin Mohamadsuksis@usim.edu.my
Insp Mohd Khaidzir Bin Mahmad
Insp Mohd Khaidzir Bin Mahmadsuksis@usim.edu.my
Syed Naqiuddin Asyraf Bin Syed Ismail
Syed Naqiuddin Asyraf Bin Syed Ismailsuksis@usim.edu.my
SM Noor Asmawi Bin Selamat
SM Noor Asmawi Bin Selamatsuksis@usim.edu.my
Kpl Mohamad Shaiful Bin Rofiai
Kpl Mohamad Shaiful Bin Rofiaisuksis@usim.edu.my

KOR SISWA SISWI PERTAHANAN AWAM (KOR SISPA)

Lt. (PA) Mohamad Ghazali Bin Abd. Rahim
Lt. (PA) Mohamad Ghazali Bin Abd. Rahimsispa@usim.edu.my
SM II (PA) Normazilah Binti Kamarudin
SM II (PA) Normazilah Binti Kamarudinsispa@usim.edu.my
Lt.M (PA) Nur Izatul Aishah Binti Zulkefli
Lt.M (PA) Nur Izatul Aishah Binti Zulkeflisispa@usim.edu.my
Kapt (PA) Abdul Ba'ith Bin Abdul Rahim
Kapt (PA) Abdul Ba'ith Bin Abdul Rahimsispa@usim.edu.my
Sjn. (PA) Norshafiqahalia Binti Ab Latif
Sjn. (PA) Norshafiqahalia Binti Ab Latifsispa@usim.edu.my
Lt.M (PA) Nur Hanisah Binti Mohd Hadi
Lt.M (PA) Nur Hanisah Binti Mohd Hadisispa@usim.edu.my
Lt. (PA) Zamri Bin Majid
Lt. (PA) Zamri Bin Majidsispa@usim.edu.my
Lt.M (PA) Nik Nur Shaheera Binti Nik Man
Lt.M (PA) Nik Nur Shaheera Binti Nik Mansispa@usim.edu.my
Lt. M (PA) Nur Adilah Binti Zulkafle
Lt. M (PA) Nur Adilah Binti Zulkaflesispa@usim.edu.my

KOR SISWA BOMBA

PKPgB Bakarya Bin Mohd Salleh
PKPgB Bakarya Bin Mohd Salleh sbb@usim.edu.my
PBK II Khairullizal Bin Abu Kasim
PBK II Khairullizal Bin Abu Kasimsbb@usim.edu.my
PB Kariman Bin Yahya
PB Kariman Bin Yahyasbb@usim.edu.my
PB Mohd Shahril Bin Mohamad
PB Mohd Shahril Bin Mohamadsbb@usim.edu.my
TPgB Mohd Ridwan Bin Yahya
TPgB Mohd Ridwan Bin Yahya sbb@usim.edu.my
PB Mohamed Farith Bin Ahmad
PB Mohamed Farith Bin Ahmadsbb@usim.edu.my
PB Muhammad Nuruddin Bin Mohd Yunus
PB Muhammad Nuruddin Bin Mohd Yunussbb@usim.edu.my
PPgB Mohd Zayyid Bin Zakaria
PPgB Mohd Zayyid Bin Zakaria sbb@usim.edu.my
PB Nazarudin Bin Mohd Jasar
PB Nazarudin Bin Mohd Jasarsbb@usim.edu.my
PB Sahrun Nizam Bin Jawit
PB Sahrun Nizam Bin Jawit

BULAN SABIT MERAH (BSM)

Ritakamal Bin Mohd Yunus
Ritakamal Bin Mohd Yunusritma75@gmail.com
Bunbe Kaur A/P Bachan Singh
Bunbe Kaur A/P Bachan Singhbunbe.b@gmail.com

BRIGED SUKARELAWAN BINA INSAN (BSBI)

Mohd Yusof Bin Zainuddin
Mohd Yusof Bin Zainuddinmyusofz@yahoo.com
Rosmawati Ahmad
Rosmawati Ahmadmawar79ahmad@gmail.com

SAINS KESUKARELAWANAN

Norafida Binti Khamis
Norafida Binti Khamisnorafida8182@gmail.com